Negatywne skojarzenia

24Maj08
W Japonia, tatuaże są silnie związane z Yakuza, zwłaszcza całego ciała tatuaże zrobione Japoński tradycyjny sposób ( „irezumi”). Niektóre przedsięwzięcia publiczne Japoński bathhouses (sentō) i gimnazjów często otwarcie zakazu mając tych dużych tatuaży lub grafiki w celu zapobieżenia przedostawaniu się Yakuza. Małe tatuaże są stopniowo coraz bardziej powszechne wśród młodych ludzi.

W Stanach Zjednoczonych wielu więźniów i gangów charakterystyczne tatuaże użyć do wskazania faktów dotyczących ich zachowanie karnych, więzienia, i przynależność organizacyjną. [5] „Tear tatuaże, na przykład, mogą być symboliczne morderstw, z każdym łzawiącego stanowiło śmierci do przyjaciela. O ile tej kultury lub subkultury wykorzystania tatuaże poprzedza szerokie popularność tatuaży w ogólnej populacji, tatuaże są nadal związane z odpowiedzialności karnej. Jednocześnie, członków amerykańskich sił zbrojnych mają równie dobrze ugruntowana i dawna historia tatuaży do wskazania jednostki wojskowe, bitew, itd., stowarzyszenie, które jest powszechne wśród starszych Amerykanów. Tatuaży jest również w brytyjskich siłach zbrojnych.

Tatuaż może mieć dodatkowy negatywny stowarzyszenia dla kobiet, chociaż odstępstwa slang zwroty są czasami używane do opisywania tatuaż na kobiety niższe powrotem, pozostaje jednym z najbardziej popularnych miejscach na tatuaż dla samic. Występowania kobiet w branży sobie tatuaż, wraz z większą liczbą kobiet noszących tatuaże, zmiana negatywnego postrzegania.

Badanie „wysokiego ryzyka” (jak określono w szkole i nieobecności truancy) dorastających dziewcząt wykazywały dodatnią korelację pomiędzy modyfikacji ciała i negatywnych uczuć wobec organu

Reklamy


%d blogerów lubi to: