Studio Tatuażu

24Maj08

Włosy mają doświadczenie w odrodzenie popularności w wielu częściach na świat, zwłaszcza w Ameryce Północnej, Japonia, Europa. Wzrost tatuaż kultury widział napływu nowych artystów w branży, wielu z nich techniczne i sztuki szkolenia. W połączeniu z techniki i pigmenty tatuażu na dopracowanie się do sprzętu używanego do tatuaży, doprowadziło do poprawy jakości tatuaże są produkowane.

W 2000 r., w obecności tatuaże stało się jasne w pop-kultury, inspirujące telewizji pokazuje, takie jak A & E, nasycone tuszem i TLC w Miami Ink & Ink (Tattoo TV). Ozdoba blues singer Janis Joplin z opaska na nadgarstek, a małe serce na jej lewej piersi, przez San Francisco tatuaż artysty Lyle Tuttle, jest przyjmowany jako seminal wybieranych w chwili przyjęcia tatuaże jako sztuki. [1] Jak widać w 2007 film Wschodniej obietnice, ciało funkcji sztuki ponownie mocno, wystawiających się tuszem, haftowane tułowia z Rosyjski Mobster. Włosy są zazwyczaj uważane za ważną częścią kultury w Rosyjski Mafia – patrz [[5]]. [2]
Dolna powrót tatuaże są bardziej powszechne wśród młodych kobiet.
Dolna powrót tatuaże są bardziej powszechne wśród młodych kobiet.

W wielu kulturach tradycyjnych tatuaży ma także korzystają odrodzenie, częściowo w deference do dziedzictwa kulturowego. Historycznie rzecz biorąc, spadek w tradycyjnych plemiennych tatuaży w Europa wystąpił z rozprzestrzeniania się chrześcijaństwa. Niemniej jednak, niektóre grup chrześcijańskich, takich jak Knights of St John of Malta, sported tatuaże, aby pokazać ich alligence. A często spadek wystąpił w następujących innych kultur europejskich wysiłków w celu konwersji i aboriginal ludności Zachodniej do praktyk religijnych i kulturowych, która odbyła się tatuaży, że jest „pogańskich” lub „pogan”. W niektórych tradycyjnych kultur rdzennych mieszkańców, tatuaży odbywa się w ramach obrzędu przejścia między dorastania i dorosłości.

A ankieta przeprowadzona online w lipcu 2003 szacuje, że 16% wszystkich dorosłych w Stanach Zjednoczonych ma przynajmniej jeden tatuaż. Najwyższą częstość występowania tatuaże stwierdzono wśród gejów, lesbijek i biseksualnych populacji (31%) i wśród Amerykanów wieku od 25 do 29 lat (36%) oraz 30 do 39 lat (28%). Regionalnym, ludzi żyjących na Zachodzie (20%) były bardziej skłonne do tatuaży. Demokraci są bardziej skłonne do tatuaży (18%) niż Republikanie (14%) i Niezależnych (12%); przybliżeniu równa wartości procentowe mężczyzn (16%) i kobiet (15%) mają tatuaże. [3] W 2006 r. spadek , Badanie zostało zakończone przez Journal of American Academy of Dermatology. Stwierdzono, że 24% Amerykanów, którzy byli w wieku pomiędzy 18 a 50 miał tatuaż, który jest niemal jedna czwarta osób w Stanach Zjednoczonych. Ponadto, w 1990 w artykule wprowadzone przez US News & Świat Sprawozdanie, tatuaży, był szósty w rankingu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstwo handlu detalicznego w 1990 roku ustanawiającego tatuaż przemysłu jako gorący własności [4].

Reklamy


%d blogerów lubi to: